קצת עלינו

הקדמה

לפני כשנה ארזנו את כל החפצים שלנו ועלינו על מטוס להרפתקה חדשה. קפריסין הייתה עבורנו אהבה ממבט ראשון. למעשה, היה בה משהו כה קסום עד שהחלטנו להישאר ולחיות את החיים בקצב איטי יותר כאן בפאפוס.

המעבר שלנו לאי היה מסע מטלטל, מלא בעליות, ירידות וכל מה שביניהם. התארחנו בבתים ומלונות שונים, ניסינו מאכלים חדשים וטעימים, ספגנו את השמש החמה והים ושקענו בתרבות המקומית והייחודית. אבל יותר מכל דבר אחר, החום והאירוח של המקומיים הם שכבשו את ליבנו.

למה פאפוס פורטל?

אנו מאמינים שכל אחד צריך לחוות את קפריסין לפחות פעם אחת בחייו.

כיום, בעיקר בשל מזג האוויר הדומה, הקירבה לארץ ומחירי הטיסות הזולים, פאפוס הפכה ליעד פופולרי במיוחד עבור ישראלים רבים וניתן לשמוע עברית כמעט בכל פינה.

מאחר ואנשים מבקשים את עצתנו לעיתים קרובות, החלטנו לרכז את החוויות והנסיון שלנו כמטיילים (שהפכו לתושבים) עם קהל רחב יותר שאולי מחפש הרפתקאות משלו בפאפוס. אז בין אם אתם מתכננים טיול או סתם סקרנים לדעת מה יש לעיר המיוחדת הזו להציע – האתר הזה הוא בשבילכם!

גילוי נאות

יש לציין שחלק מהכתבות באתר עשויות להכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאנו עשויים להרוויח עמלה קטנה אם תתבצע רכישה או הזמנה דרך ההפניה שלנו (אל דאגה, זה לא עולה לכם כלום). על ידי שימוש בקישורי השותפים שלנו, אתם עוזרים לנו להמשיך לספק לכם תכנים איכותיים. אז תודה!

שמרו על קשר

אם בא לכם לשאול שאלה, לשתף חוויה, להתחבר עם מטיילים אחרים או לדעת ראשונים על כתבות חדשות באתר, הצטרפו אלינו בקבוצת הפייסבוק או עיקבו אחרי הדף הרשמי.

לנושאים אחרים, ניתן ליצור קשר דרך העמוד הבא.

כל הזכויות שמורות © פאפוס פורטל 2024