מפות שימושיות לטיול בפאפוס

קצת על מחוז פאפוס

קפריסין מחולקת לחמישה מחוזות: מחוז פאפוס, מחוז לימסול, מחוז לרנקה, מחוז פמגוסטה ומחוז ניקוסיה. המחוז השישי, מחוז קירניה, נמצא מעבר לגבול בצד הטורקי.

מחוז פאפוס הינו אזור רחב המשתרע מעבר לגבולות העיר ומקיף יישובים וכפרים רבים אחרים. על אף שחלק ממקומות אלה פחות מפותחים, הם מציעים למבקרים הזדמנות לחוות את היופי הייחודי של קפריסין, התרבות העשירה ואורח החיים המסורתי.

גם העיר עצמה מחולקת לשני חלקים עיקריים: קאטו פאפוס (פאפוס התחתונה) ופאנו פאפוס (פאפוס העליונה), כשקאטו פאפוס הוא המקום בו תמצאו הרבה מהאטרקציות התיירותיות כמו הטיילת, הקניון והפארק הארכיאולוגי.

החלק העליון והעתיק של העיר מציע תחושה קפריסאית מסורתית יותר עם רחובות מפותלים שלאורכם מבנים ישנים מקסימים, ביניהם בית העירייה. כאן תוכלו לגלות בתי קפה, שווקים וטברנות המגישות מאכלים מקומיים אותנטיים.

מפת התמצאות בפאפוס

לפניכם מפת פאפוס עם מיקומים מפורטים בעברית הכוללת את כל המלונות, האטרקציות, החנויות, המסעדות, החופים ומקומות הבילוי המומלצים בעיר ומסביב לה.

אנו מוסיפים מיקומים חדשים כל הזמן, אז זכרו להתעדכן.

מצאתם מקום שווה בפאפוס? גלו לנו בקבוצת פאפוס פורטל – מידע וטיפים למטיילים בפאפוס, קפריסין ונוסיף אותו!

מספר טיפים

  • על מנת להציג את המיקומים במפה לפי קטגוריות, יש ללחוץ על הסמל בפינה הימנית העליונה. לאחר מכן, ביחרו מיקום מהרשימה על מנת להציג פרטים נוספים לגביו.
  • בנוסף, ניתן להציג או להסתיר קטגוריות מסויימות על ידי לחיצה עליהן ולהתקרב או להתרחק מהמפה בעזרת לחצני הפלוס והמינוס.

מפת מלונות בפאפוס

במפה זו תוכלו לקבל מידע כללי על כל המלונות באזור פאפוס, כולל מיקום, זמינות ומחיר ללילה. במידת הצורך, תוכלו ללחוץ על המלון ולשנות את התאריכים ומספר האורחים על מנת להציג את המחיר הרלוונטי אליכם.

גם כאן, ניתן להגדיל ולהקטין את התצוגה בעזרת הלחצנים.

Booking.com

שתפו את המפות עם אנשים שצריכים אותן!

כל הזכויות שמורות © פאפוס פורטל 2024